Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dzierżysław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dzierżysławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednak urządzenie to zużywa się, czemu podołać może czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Dzierżysławiem. Dobór fachowego zakładu mechaniki w Dzierżysławiu celującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest długotrwałe. Zwykle powodem zaczopowania DPF-a, marki Infiniti, bywa inna usterka, na przykład: zepsuty wtryskiwacz. Mnóstwo aut w Dzierżysławiu to auta z silnikiem wysokoprężnym mające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się regenerowania. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu pojazdu Infiniti, potrzeba czasami wyczyścić DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Dzierżysławia. Generowanie wyników emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje funkcjonującego DPF-a. FAP-y wykonują pracę w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy współpracę z Dzierżysławiem. Namierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Infiniti w Dzierżysławiu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Taryfikator usług mycia katalizatorów dla Infiniti dla Dzierżysławia zamieszczono niżej, trzeba znaleźć w tamtym cenniku, koszt za świadczone usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dzierżysławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dzierżysławiu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dzierżysławiu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dzierżysławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dzierżysławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dzierżysławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dzierżysławiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Dzierżysławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Dzierżysławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dzierżysławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dzierżysławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dzierżysławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dzierżysław Tadeusza Kościuszki KIT230 50.050468/17.964060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer