Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dziwnów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dziwnowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dziwnowie wystąpiła sposobność regenerowania katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z racji funkcjonowania laboratorium z Dziwnowa. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Dziwnowem odnaleźć można zakłady, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów Infiniti. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy usługi z Dziwnowa. Zazwyczaj słabością, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Infiniti, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Infiniti to samochody, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz stykają się z problemami z filtrami DPF. Dziwnów jest jednym z miast, które spotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Osiągnięcie maksymalnych limitów emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 4, wymaga funkcjonującego katalizatora. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, oraz w laboratorium w Dziwnowie. Cennik oczyszczania katalizatorów samochodowych z Infiniti dla Dziwnowa znajduje się poniżej tego tekstu, trzeba porównać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dziwnowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dziwnowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dziwnowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dziwnowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dziwnowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dziwnowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dziwnowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Dziwnowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Dziwnowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dziwnowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer