Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dziwnówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dziwnówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Infiniti z silnikiem diesla, ale komponent ten psuje się, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Dziwnówkiem. Oprócz niespodzianek dla turystów w Dziwnówku odnaleźć można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów do aut Infiniti. Częstą bolączką, z którą biedzą się pojazdy firmy Infiniti, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator samochodowy. Dziwnówek jest jednym z miast, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu marka Infiniti próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Sporo pojazdów osobowych w Dziwnówku to samochody z silnikiem TDCI posiadające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Bardzo często podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, znanej firmy Infiniti, bywa inna usterka, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Osiągnięcie wyników produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin, domaga się sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Odnalezienie odpowiedniego zakładu w Dziwnówku wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być niełatwe, i jest żmudne. Ponieważ Infiniti, podobnie jak inne auta domaga się do nienagannej pracy niezepsutych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Dziwnówku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Tabela z cennikiem płukania filtrów DPF od Infiniti dla Dziwnówka umieściliśmy w dolnej części strony, trzeba sprawdzić w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dziwnówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dziwnówku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dziwnówku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dziwnówku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dziwnówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dziwnówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dziwnówku 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Dziwnówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Dziwnówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dziwnówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dziwnówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dziwnówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dziwnówek Kamieńska DWN01N 54.031490/14.810520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer