Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może mycie katalizatorów u mechanika pod Felicjanowem. Aby unikać utrudnień przy prowadzeniu auta Infiniti, wypada czasem wyczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna u mechanika pod Felicjanowa. Często niedoskonałością, z jaką zmagają się osobówki korporacji Infiniti, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany FAP. Pojazdy znanej marki Infiniti mogą się pochwalić kapitalnymi mechanizmami w kwestii redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Prócz niespodzianek turystycznych pod Felicjanowem zlokalizować można laboratoria, parające się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie trudnych warunkach, a dokładnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Znanej firmie Infiniti nie powiodłoby się uzyskanie niezbędnych wyników ilości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Infiniti to pojazdy, jakie są słynne w całym kraju, ale zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inni producenci domaga się do nienagannej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami polecamy, żeby w Felicjanowie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Odnajdź swój warsztat, który naprawia samochody marki Infiniti w Felicjanowie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Felicjanowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer