Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Frampol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Frampolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Frampolu znajduje się szansa odnawiania filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu pracy pracowni warsztatu z Frampola. Zachowanie limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 6, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Frampol jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Klasyczną słabością, z którą męczą się pojazdy z logo Infiniti, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Odszukanie profesjonalnego warsztatu w Frampolu celującego w autach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Infiniti to auta, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z bolączkami z katalizatorami SCR. Ażeby zabezpieczyć się od problemów z pracą samochodu Infiniti, wypada czasami przepalać FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Frampola. Duża część samochodów osobowych w Frampolu to samochody z silnikiem TDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się mycia. Odtworzenie wydajności właściwości filtrów DPF w Frampolu dla aut producenta Infiniti jest łatwe, bowiem technologia regeneracji wodnej dotarła do Frampola. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także regeneracja katalizatorów dla aut producenta Infiniti, można znaleźć po prawej stronie, a także w warsztacie samochodowym w Frampolu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Frampolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Frampolu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Frampolu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Frampolu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Frampolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Frampolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Frampolu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Frampolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Frampolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Frampolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Frampolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Frampolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frampol Bęben Biłgorajska FMP01G 50.666641/22.671570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer