Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Frelichów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Frelichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, choć moduł ten psuje się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Frelichowem. Dobranie adekwatnego warsztatu w Frelichowie specjalizującego się w autach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. By zabezpieczyć się od utrudnień w użytkowaniu diesla Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przepłukać katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Frelichowa. Infiniti to pojazdy, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Nieraz źródłem zapchanego katalizatora samochodowego, firmy Infiniti, jest inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Zachowanie pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, zgodnych z EURO, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Zwykłą niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody wytwórcy Infiniti, zazwyczaj, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Niemało samochodów w Frelichowie to auta z silnikiem MultiJet posiadające filtr i katalizator, który dopomina się płukania. Dobierz swój warsztat, który zajmuje się Infiniti w Frelichowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Zrewaloryzowanie możliwości elementów filtrów cząstek stałych w Frelichowie dla pojazdów Infiniti jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna dotarła do Frelichowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Frelichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Frelichowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Frelichowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Frelichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Frelichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Frelichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Frelichowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Frelichowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Frelichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Frelichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Frelichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Frelichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frelichów Wyzwolenia CHY01G 49.900070/18.825121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer