Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Glinojeck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Glinojecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Glinojecku znajduje się sposobność regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Infiniti z powodu pracy laboratorium warsztatu z Glinojecka. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Glinojeckiem odnaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Wyszukanie właściwego mechanika samochodowego w Glinojecku wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Zwykłą bolączką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Infiniti, w szczególności, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Katalizatory SCR operują w niezwykle trudnych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Wiele pojazdów w Glinojecku to pojazdy z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje regenerowania. Na ogół źródłem usterki filtra DPF, znanej marki Infiniti, staje się inny problem, jedną z możliwości jest: uszkodzony zawór EGR. DPF-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i konieczna jest naprawa, zalecamy współpracę z Glinojeckiem. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów samochodowych dla Infiniti dla Glinojecka ulokowaliśmy poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, koszt za wykonanie regeneracji katalizatorów. Usługi, między innymi czyszczenie FAP lub płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Infiniti, wyszukać można w panelu po prawej, lub w warsztacie w Glinojecku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Glinojecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Glinojecku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Glinojecku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Glinojecku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Glinojecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Glinojecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Glinojecku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Glinojecku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Glinojecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Glinojecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Glinojecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Glinojecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Glinojeck Stegna Płocka GLK01N 52.819061/20.296301 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer