Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Głogów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Głogowie Małopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Głogowie Małopolskim wystąpiła szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Infiniti dzięki działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Głogowa Małopolskiego. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Głogowem Małopolskim zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Standardowo powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Infiniti, jest inny mankament, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Katalizatory samochodowe chodzą w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, czyli za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Głogów Małopolski jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Infiniti próbuje, zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora. Mnóstwo samochodów osobowych w Głogowie Małopolskim to auta z silnikiem TDCI mające wbudowany FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti szczycą się pierwszorzędnymi mechanizmami w zagadnieniu spadku ilości produkowanych cząstek stałych. Przywrócenie wydajności elementów filtrów DPF w Głogowie Małopolskim dla samochodów producenta Infiniti jest łatwe, ponieważ nowa metoda regeneracji zawędrowała do Głogowa Małopolskiego. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Infiniti dla Głogowa Małopolskiego wstawiono w poniższej sekcji, można znaleźć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Głogowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Głogowie Małopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Głogowie Małopolskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Głogowie Małopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Głogowie Małopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Głogowie Małopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Głogowie Małopolskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Głogowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Głogowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Głogowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer