Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Głubczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Głubczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Głubczycach istnieje szansa odnawiania elementów katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatu samochodowego z Głubczyc. Znanej firmie Infiniti nie byłoby możliwe wyprodukowanie żądanych przez normy górnych pułapów emisji spalin, bez instalacji filtrów DPF. Dobór kompetentnego mechanika w Głubczycach celującego w samochodach osobowych Infiniti może być niełatwe, jak również jest czasochłonne. By uchronić się od problemów w pracy samochodu Infiniti, wypada niekiedy przeczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Głubczyc. DPF-y trudnią się pracą w bardzo obciążonych warunkach pracy , czyli w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Mnóstwo aut w Głubczycach to auta z silnikiem CDTi posiadające wbudowany katalizator SCR, który dopomina się płukania. Infiniti to diesle, które są znane na całym świecie, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Typową bolączką, z którą zmagają się diesle z logo Infiniti, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Ulepszenie niezawodności części filtrów DPF w Głubczycach dla samochodów producenta Infiniti jest łatwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Głubczyc. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inne auta domaga się do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Głubczycach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Głubczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Głubczycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Głubczycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Głubczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Głubczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Głubczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Głubczycach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Głubczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Głubczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Głubczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głubczycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Głubczycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głubczyce Raciborska GLB01A 50.192921/17.844601 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer