Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gniew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gniewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem na ropę, choć komponent ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja katalizatorów w pracowni warsztatu pod Gniewem. Dobranie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Gniewie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest żmudne. Często bolączką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, zazwyczaj, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Infiniti to samochody, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednak stykają się z kwestią z katalizatorami. Niemało samochodów w Gniewie to samochody z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany DPF, który dopomina się czyszczenia. Marce Infiniti mogłoby nie powieść się osiągnięcie potrzebnych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osiągnięcie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem pracownię w Gniewie. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF/FAP dla Infiniti dla Gniewu widnieje w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by porównać w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Znajdź swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Infiniti w Gniewie, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gniewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gniewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gniewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gniewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gniewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gniewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gniewie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Gniewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Gniewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gniewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gniewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gniewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniew Osiedle Witosa 27 Stycznia GNW926 53.836010/18.823250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer