Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Goczałkowice-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w warsztacie pod Goczałkowicami-Zdrojem. Goczałkowice-Zdrój jest jednym z centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Infiniti próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów. Nagminnie powodem uszkodzenia katalizatora, spod skrzydeł Infiniti, trafia się inny defekt, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Katalizatory SCR operują w wyjątkowo ciężkich warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy współpracę z Goczałkowicami-Zdrojem. Osobówki znanego koncernu Infiniti odznaczają się bardzo dobrymi rozwiązaniami w kwestii ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Zazwyczaj bolączką, z którą męczą się samochody znanej marki Infiniti, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF FAP. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednakże biedzą się z kwestią z katalizatorami. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych FAP marki Infiniti dla Goczałkowic-Zdroju można znaleźć w części strony poniżej, powinno być można wyszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inne samochody wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów FAP zalecamy, żeby w Goczałkowicach-Zdroju zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 320
Mycie katalizatora Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goczałkowicach-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Goczałkowicach-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goczałkowice-Zdrój Szkolna GKK348 49.944679/18.959641 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer