Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Goleszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Goleszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem na ropę, ale element ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Goleszowem. Goleszów jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu Goleszowa, czemu marka Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby uchronić się od problemów podczas prowadzenia auta Infiniti, należy co jakiś czas czyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Goleszowa. Odzyskanie górnych pułapów produkcji gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, domaga się funkcjonującego katalizatora. FAP-y złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Goleszowem. Znanej korporacji Infiniti nie udało się utrzymanie niezbędnych górnych osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów FAP. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Goleszowie odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Nieraz podłożem uszkodzenia filtra DPF/FAP, znanej marki Infiniti, bywa inny defekt, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Dlatego że Infiniti, niczym inne auta koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy kompletnych katalizatorów warto wspomnieć, by w Goleszowie wziąć pod lupę DPF. Wykaz cen regenerowania katalizatorów samochodowych dla Infiniti dla Goleszowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, należy odszukać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Goleszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Goleszowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Goleszowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Goleszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Goleszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Goleszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Goleszowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Goleszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Goleszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Goleszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goleszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Goleszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goleszów Cieszyńska GLS01N 49.734810/18.737020 Wyszukaj
Goleszów Cieszyńska POP-GOE2 52.364441/18.737141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer