Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Golina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Golinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednak element ten psuje się, czemu podołać może naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Goliną. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Golinie. Główną usterką, z którą borykają się osobówki marki Infiniti, zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr i katalizator. Znanej korporacji Infiniti nie udało się zachowanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych spalin, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti cieszą się doskonałymi możliwościami w dziedzinie obniżenia produkcji gazów spalinowych. Prócz rozrywek dla podróżnych w Golinie znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do aut Infiniti. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Golinie celującego w samochodach Infiniti może być nieproste, a także jest długotrwałe. Aby unikać kłopotów z eksploatacją pojazdu Infiniti, potrzeba niekiedy przepłukać katalizator, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Goliny. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR a także regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium warsztatu w Golinie. Znajdź swojego mechanika, który zajmuje się Infiniti w Golinie, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Golinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Golinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Golinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Golinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Golinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Golinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Golinie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Golinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Golinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Golinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Golinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Golinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Golina Dołki Golina 92 GLN01G 52.243351/18.106371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer