Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, jednak element ten dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Gomunicami. Filtry FAP zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Gomunic. Gomunice należy do ośrodków, które mają kłopot związany, z ilością zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu firma Infiniti stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF. Najczęściej przyczyną przytkanego filtra DPF, wytwórcy Infiniti, zdarza się inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Gomunicach przodującego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Katalizatory samochodowe chodzą w niezwykle ciężkich warunkach, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Gomunicach odnaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Wiele pojazdów osobowych w Gomunicach to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające wbudowany filtr FAP, który dopomina się regenerowania. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Gomunicach wziąć pod lupę filtr DPF. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Gomunic umieściliśmy pod zdjęciem, trzeba przeglądnąć na tamtej liście, koszt za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gomunicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer