Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Górowo Iławeckie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Górowie Iławeckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Górowo Iławeckie cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do aut ze stajni Infiniti. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Górowie Iławeckim odnaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Generowanie wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin, koniecznie potrzebuje funkcjonującego DPF-a. Typową bolączką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny FAP. Filtry FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy warsztat w Górowie Iławeckim. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, mimo to borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Wyszukanie kompetentnego zakładu w Górowie Iławeckim celującego w samochodach Infiniti może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Filtry FAP pracują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty możliwości części. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Górowa Iławeckiego znajduje się w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie DPF FAP dla aut marki Infiniti, odszukać można w panelu bocznym, czy w warsztacie samochodowym w Górowie Iławeckim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Górowie Iławeckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Górowie Iławeckim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Górowie Iławeckim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Górowie Iławeckim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Górowie Iławeckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Górowie Iławeckim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Górowie Iławeckim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Górowie Iławeckim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Górowie Iławeckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Górowie Iławeckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górowie Iławeckim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Górowie Iławeckim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górowo Iławeckie Szkolna GIL01G 54.281551/20.489771 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer