Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Górzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Górznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Górznie wystąpiła szansa naprawy filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Infiniti z przyczyny funkcjonowania pracowni warsztatu z Górzna. Prócz rozrywek turystycznych w Górznie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów Infiniti. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Mnóstwo pojazdów osobowych w Górznie to auta z silnikiem CDI wyposażone w katalizator SCR, który potrzebuje naprawy. Nierzadko wadą, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe marki Infiniti, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany FAP. Górzno jest jednym z miast, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Górzna, czemu znana firma Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy z symbolem Infiniti szczycą się pierwszorzędnymi technologiami w zagadnieniu spadku ilości produkowanych gazów spalinowych. Aby zabezpieczyć się od trudności z eksploatacją auta Infiniti, przydaje się okresami przepłukać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Górzna. Usługi, między innymi naprawa FAP jak również regeneracja FAP dla marki Infiniti, można znaleźć na stronie, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Górznie. Znajdź warsztat, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Górznie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Górznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Górznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Górznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Górznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Górznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Górznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Górznie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Górznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Górznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Górznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Górznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górzno Nowe Osiedle Świętego Floriana GRN01C 53.189251/19.638149 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer