Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gostycyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gostycynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gostycyn słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Infiniti. Filtry DPF działają w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu w Gostycynie przodującego w autach Infiniti może być nieproste, i jest czasochłonne. Zazwyczaj niedoskonałością, dotykającą osobówki firmy Infiniti, zwykle, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony FAP. Mnóstwo pojazdów osobowych w Gostycynie to samochody z turbodoładowaniem mające zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez czyszczenia. Infiniti to osobówki, które są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z kwestią z katalizatorami SCR. DPF-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Gostycyna. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów w użytkowaniu auta Infiniti, trzeba czasami przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie pod Gostycyna. Zregenerowanie kondycji części filtrów DPF/FAP w Gostycynie dla samochodów marki Infiniti jest możliwe, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Gostycyna. Namierz swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Infiniti w Gostycynie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gostycynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gostycynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gostycynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gostycynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gostycynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gostycynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gostycynie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Gostycynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Gostycynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gostycynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gostycynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gostycynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gostycyn Główna GCY01C 53.489700/17.815210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer