Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gostynin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gostyninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gostyninie wystąpiła sposobność płukania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z racji funkcjonowania warsztatu samochodowego z Gostynina. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się wytworzenie niezbędnych do spełnienia wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Główną wadą, z którą zmagają się auta spod znaku Infiniti, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Gostyninie zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Aby uniknąć trudności podczas prowadzenia pojazdu Infiniti, wypada od czasu do czasu przepłukać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Gostynina. Zazwyczaj przyczyną zatkanego katalizatora, ze stajni Infiniti, zdarza się inna usterka, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Infiniti to osobówki, które są popularne na terenie całej Polski, ale borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Gostynina. Ponieważ Infiniti, tak jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Gostyninie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cennikiem oczyszczania katalizatorów samochodowych dedykowanych do Infiniti dla Gostynina wstawiono w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gostyninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gostyninie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gostyninie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gostyninie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gostyninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gostyninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gostyninie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Gostyninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Gostyninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gostyninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gostyninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gostyninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gostynin Kraśnica-Gajówka Nowa GTN01N 52.429951/19.466221 Wyszukaj
Gostynin Płocka GTN01G 52.437168/19.470249 Wyszukaj
Gostynin Kraśnica-Gajówka Bolesława Prusa POP-GTN2 52.416721/19.473770 Wyszukaj
Gostynin Wojska Polskiego POP-GTN1 52.429710/19.465611 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer