Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gródek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gródku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Gródku znajduje się szansa regeneracji filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Infiniti z przyczyny bytności laboratorium z Gródka. Zazwyczaj sprawcą usterki katalizatora samochodowego, z logo Infiniti, jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Słynnemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby wyprodukowanie spodziewanych górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy zatem warsztat z Gródka. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Infiniti znamionują się znakomitymi sposobami w sprawie redukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Niemało samochodów w Gródku to samochody z turbodoładowaniem posiadający zainstalowany filtr FAP, który dopomina się oczyszczania. Żeby unikać trudności w użytkowaniu samochodu Infiniti, wypada co jakiś czas przepalać filtr DPF, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Gródka. Zachowanie górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 5, potrzebuje funkcjonującego katalizatora samochodowego. Dobierz swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Gródku, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela z cennikiem odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Infiniti dla Gródka zamieszczono poniżej, trzeba porównać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gródku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gródku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gródku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gródku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gródku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gródku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gródku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Gródku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Gródku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gródku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gródku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gródku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gródek Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów GRD01G 53.094559/23.671120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer