Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Grodków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Grodkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Grodkowie jest opcja czyszczenia filtrów DPF do pojazdów osobowych Infiniti dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Grodkowa. Oprócz atrakcji turystycznych pod Grodkowem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Z reguły przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Infiniti cieszą się wybitnymi mechanizmami w temacie zredukowania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Grodków jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Grodkowa, czemu znany producent Infiniti dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Typową niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy marki Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Wyszukanie fachowego warsztatu w Grodkowie celującego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Generowanie górnych osiągów zawartości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, domaga się pracującego poprawnie DPF-a. Ponieważ Infiniti, niczym inne auta wymaga do nienagannej pracy kompletnych katalizatorów zalecamy w Grodkowie zadbać o katalizator SCR. Odzyskanie efektywności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Grodkowie dla aut Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Grodkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Grodkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Grodkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Grodkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Grodkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Grodkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Grodkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Grodkowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Grodkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Grodkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Grodkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grodkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Grodkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grodków Henryka Sienkiewicza GRO02N 50.694740/17.385090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer