Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gubin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gubinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż część ta psuje się, w czym może pomóc czyszczenie FAP w warsztacie samochodowym pod Gubinem. Infiniti to samochody, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, ale zmagają się z problemami z katalizatorami SCR. Auta osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti szczycą się doskonałymi patentami w zagadnieniu ograniczenia produkcji spalin. Odszukanie fachowego warsztatu w Gubinie przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Odzyskanie limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego FAP-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w rurze wydechowej, przez co następuje spadek wyników urządzenia. Oprócz atrakcji dla turystów pod Gubinem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Zwykle przyczyną zaczopowania FAP-a, ze stajni Infiniti, jest inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Zrewaloryzowanie sprawności części katalizatorów samochodowych w Gubinie dla aut producenta Infiniti jest prawdopodobne, bo regeneracja hydrochemiczna dotarła do Gubina. Wykaz cen oczyszczania filtrów cząstek stałych wymontowanych z Infiniti dla Gubina można znaleźć poniżej, powinno być można sprawdzić w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gubinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gubinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gubinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gubinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gubinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gubinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Gubinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Gubinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gubinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gubinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gubin Budziszyńska GUB01N 51.947731/14.723520 Wyszukaj
Gubin Generała Kazimierza Pułaskiego GUB01A 51.951382/14.742120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer