Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Iwaniska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Iwaniskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakże urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Iwaniskami. FAP-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy warsztat z Iwanisk. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Żeby uchronić się od utrudnień z eksploatacją diesla Infiniti, wypada okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Iwanisk. Nieraz sprawcą zaczopowania filtra DPF, z symbolem Infiniti, trafia się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Iwaniska jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużym procentem smogu w atmosferze, czemu firma Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. FAP-y chodzą w nadzwyczaj trudnych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów części. Diesle z symbolem Infiniti mogą się pochwalić kapitalnymi możliwościami w temacie obniżania emisji gazów wydechowych. Gdyż Infiniti, niczym inne marki potrzebuje do sprawnego działania kompletnych filtrów DPF/FAP polecamy w Iwaniskach wziąć pod lupę filtr i katalizator. Lista cennika mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Iwanisk zamieściliśmy w dolnej części strony, należy sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Iwaniskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Iwaniskach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Iwaniskach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Iwaniskach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Iwaniskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Iwaniskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Iwaniskach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Iwaniskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Iwaniskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Iwaniskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iwaniskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Iwaniskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iwaniska Rakowska ISK01N 50.731850/21.276011 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer