Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jabłonowo Pomorskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jabłonowie Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Jabłonowie Pomorskim pojawiła się szansa regeneracji filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu bytności mechanika z Jabłonowa Pomorskiego. Korporacji Infiniti nie udałoby się wytworzenie żądanych przez normy wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Prócz rozrywek dla turystów pod Jabłonowem Pomorskim znaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Jabłonowie Pomorskim wyprofilowanego w autach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem usługi z Jabłonowa Pomorskiego. Infiniti to diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Sporo samochodów w Jabłonowie Pomorskim to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające katalizator, który dopomina się regenerowania. Jabłonowo Pomorskie jest jednym z miast, jakie biją na alarm powiązany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Jabłonowie Pomorskim zaopiekować się elementem, jakim jest FAP. Wyszukaj swojego mechanika, którego specjalnością jest Infiniti w Jabłonowie Pomorskim, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jabłonowie Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Jabłonowie Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jabłonowie Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jabłonowie Pomorskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jabłonowie Pomorskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jabłonowo Pomorskie Koszary Kolejowa JPM01A 53.391750/19.157160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer