Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Janowiec Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Janowcu Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Janowiec Wielkopolski wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów DPF do samochodów osobowych z logo Infiniti. Sporo pojazdów w Janowcu Wielkopolskim to pojazdy z silnikiem i-CTDi mające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Janowcu Wielkopolskim. Filtry cząstek stałych operują w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Janowcu Wielkopolskim znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą DPF FAP do samochodów osobowych Infiniti. Słynnej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się utrzymanie oczekiwanych górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. By unikać utrudnień z pracą pojazdu Infiniti, należy czasem przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Janowca Wielkopolskiego. Janowiec Wielkopolski jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu słynny producent Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskiwanie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Janowcu Wielkopolskim dla samochodów Infiniti jest osiągalne, bo technologia regeneracji wodnej trafiła do Janowca Wielkopolskiego. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Infiniti w Janowcu Wielkopolskim, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Janowcu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Janowcu Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Janowcu Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowcu Wielkopolskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Janowcu Wielkopolskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janowiec Wielkopolski Gać Kręta JNW01N 52.755779/17.492741 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer