Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jaraczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jaraczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Jaraczewo cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do aut osobowych wytwórcy Infiniti. Odzyskanie górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, zgodnych z EURO, potrzebuje działającego katalizatora SCR. Katalizatory funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, a konkretnie w wydechu, przez co następuje utrata możliwości podzespołu. Nieraz powodem zapchanego FAP-a, znanej firmy Infiniti, trafia się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Infiniti cieszą się dobrymi patentami w zagadnieniu redukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Znalezienie fachowego mechanika samochodowego w Jaraczewie wyprofilowanego w autach osobowych Infiniti może być nieproste, jak również jest żmudne. Aby ustrzec się od utrudnień w eksploatacji diesla Infiniti, wypada co pewien czas przepalać filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Jaraczewa. Marce Infiniti nie powiodłoby się utrzymanie wymaganych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF. Przywrócenie niezawodności części filtrów FAP w Jaraczewie dla aut Infiniti jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Jaraczewa. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF czy płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Infiniti, zlokalizować można po prawej stronie, czy w laboratorium warsztatu w Jaraczewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jaraczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jaraczewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jaraczewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jaraczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jaraczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jaraczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jaraczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jaraczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jaraczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jaraczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaraczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jaraczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaraczewo Kolejowa JRO01N 51.964920/17.295589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer