Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jasień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jasieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jasień wyróżnia się z powodu laboratorium zajmującego się myciem filtrów DPF do samochodów osobowych ze stajni Infiniti. Jasień należy do centrów, jakie mają problem powiązany, z dużą ilością smogu nad głowami mieszkańców Jasienia, czemu słynna marka Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów. Samochody znanej firmy Infiniti znamionują się nadzwyczajnymi aparaturami w kwestii redukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia wyników ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Infiniti to diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Jasieniem zlokalizować można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Jasieniu specjalizującego się w samochodach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Cały szereg pojazdów w Jasieniu to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadające zamontowany DPF, który wymaga odnawiania. Wybierz swojego mechanika, który zajmuje się Infiniti w Jasieniu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Cennik usług mycia filtrów DPF od Infiniti dla Jasienia umieszczono niżej, da się znaleźć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jasieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jasieniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jasieniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jasieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jasieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jasieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jasieniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jasieniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Jasieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jasieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jasieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jasieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasień Przemysłowa JSI01G 51.753731/15.011350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer