Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jasionów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jasionowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jasionowie znajduje się sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Jasionowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, rekomendujemy warsztat w Jasionowie. Dobór wykwalifikowanego zakładu w Jasionowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Prócz rozrywek dla wizytujących w Jasionowie znaleźć można pracownie, parające się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Infiniti. Osobówki wytwórcy Infiniti odznaczają się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zmniejszania poziomu produkcji gazów wydechowych. Nierzadko powodem zatkanego katalizatora, spod znaku Infiniti, zdarza się inny problem, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Znanej korporacji Infiniti nie udało się uzyskanie potrzebnych maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Cały szereg aut w Jasionowie to samochody z silnikiem JTDM posiadające wbudowany filtr i katalizator, który dopomina się odnawiania elementów. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz płukanie katalizatorów dla samochodów Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym, oraz w laboratorium w Jasionowie. Namierz mechanika, który pomoże z Infiniti w Jasionowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jasionowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jasionowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jasionowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jasionowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jasionowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jasionowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jasionowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Jasionowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jasionowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jasionowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jasionowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jasionowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasionów Jasionów 163 JSW01G 49.657928/21.996630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer