Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jaworze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jaworzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, aczkolwiek urządzenie to psuje się, czemu podołać może mycie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Jaworzem. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Jaworzu wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Nieraz przyczyną uszkodzenia katalizatora, znanego koncernu Infiniti, staje się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. FAP-y pracują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Jaworze należy do ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Infiniti to auta, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. By uniknąć kłopotów z eksploatacją samochodu Infiniti, przydaje się czasem przepalać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Jaworza. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się osiągnięcie koniecznych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Cennik usług regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Infiniti dla Jaworza ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by porównać w tej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji DPF. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów jak również płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, jak również w warsztatowym laboratorium w Jaworzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jaworzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jaworzu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jaworzu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jaworzu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jaworzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jaworzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jaworzu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Jaworzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jaworzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jaworzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaworzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jaworzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaworze Pałacowa JWZ01G 49.795891/18.948139 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer