Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jedlnia-Letnisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jedlni-Letnisku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jedlni-Letnisku istnieje sposobność czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Infiniti z powodu obecności laboratorium warsztatu z Jedlni-Letniska. Generowanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 6, domaga się pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Jedlni-Letnisku wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, i jest żmudne. Infiniti to diesle, jakie są uznane na całym świecie, niemniej jednak biedzą się z problemami z filtrami DPF. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Jedlnią-Letniskiem znaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF do aut Infiniti. Najczęściej powodem zapchanego katalizatora, znanego koncernu Infiniti, trafia się inne wybrakowanie, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Sporo samochodów w Jedlni-Letnisku to pojazdy z silnikiem CTDi mające zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się płukania. Często bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy FAP. Zregenerowanie kondycji części katalizatorów samochodowych w Jedlni-Letnisku dla aut producenta Infiniti jest możliwe, gdyż regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Jedlni-Letniska. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do właściwej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Jedlni-Letnisku przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jedlni-Letnisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jedlni-Letnisku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jedlni-Letnisku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jedlni-Letnisku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jedlni-Letnisku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jedlni-Letnisku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jedlni-Letnisku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Jedlni-Letnisku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Jedlni-Letnisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jedlni-Letnisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jedlni-Letnisku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jedlni-Letnisku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jedlnia-Letnisko Plac Józefa Piłsudskiego JLK01A 51.431400/21.326981 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer