Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jejkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jejkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w pojazdach Infiniti z silnikiem na ropę, choć komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jejkowicami. Standardowo podłożem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Infiniti, bywa inne uszkodzenie, dla przykładu: uszkodzony układ doładowania. Filtry cząstek stałych utworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, przez co katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Jejkowic. Prócz rozrywek dla wizytujących w Jejkowicach odnaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Katalizatory SCR działają w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata parametrów części. Jejkowice jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Jejkowic, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Cały szereg aut w Jejkowicach to auta z silnikiem CDTi mające zamontowany FAP, który musi się oddawać do naprawy. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, niemniej jednak stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ponieważ Infiniti, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Jejkowicach wziąć pod lupę filtr DPF. Tabela cennika odnawiania katalizatorów samochodowych od Infiniti dla Jejkowic znajduje się w części strony poniżej, trzeba zweryfikować na tej liście, koszt za usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jejkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jejkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jejkowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jejkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jejkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jejkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jejkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Jejkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jejkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jejkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jejkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jejkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jejkowice Główna JEJ01N 50.104450/18.476740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer