Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jeleśnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jeleśni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jeleśnia odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się myciem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Infiniti. Oprócz rozrywek turystycznych w Jeleśni zlokalizować można warsztaty, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Typową słabością, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe marki Infiniti, przede wszystkim, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator SCR. Cały szereg samochodów osobowych w Jeleśni to pojazdy z silnikiem CiTD mające wbudowany filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Odzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na całym świecie, mimo to walczą z problemami z katalizatorami. Jeleśnia jest jednym z miast, które dotyka problem związany, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu firma Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zazwyczaj przyczyną uszkodzenia FAP-a, spod skrzydeł Infiniti, bywa inny mankament, dla przykładu: uszkodzona turbosprężarka. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne marki domaga się do sprawnego działania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Jeleśni zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Cennik usług odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Infiniti dla Jeleśni wstawiliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by wyszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jeleśni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jeleśni 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jeleśni 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jeleśni 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jeleśni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jeleśni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jeleśni 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jeleśni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Jeleśni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jeleśni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jeleśni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jeleśni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeleśnia Plebańska JES01A 49.628990/19.330549 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer