Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jemielnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jemielnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jemielnicy wystąpiła sposobność mycia filtrów FAP do samochodów osobowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania warsztatu samochodowego z Jemielnicy. Filtry FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat z Jemielnicy. Sporo samochodów osobowych w Jemielnicy to pojazdy z turbosprężarką posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regeneracji. Najczęściej w przypadku sprawcą zdławionego DPF-a, spod znaku Infiniti, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Infiniti to diesle, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, jednak borykają się z bolączkami z filtrami FAP. Osiągnięcie limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj wadą, z jaką męczą się samochody spod skrzydeł Infiniti, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr FAP. By zabezpieczyć się od trudności w eksploatacji samochodu Infiniti, potrzeba okazjonalnie wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe u mechanika pod Jemielnicy. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja katalizatorów dla marki Infiniti, można znaleźć na stronie, czy w warsztatowym laboratorium w Jemielnicy. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto nadmienić, by w Jemielnicy przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jemielnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jemielnicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jemielnicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jemielnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jemielnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jemielnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jemielnicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Jemielnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jemielnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jemielnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jemielnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jemielnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jemielnica Nowa Kolonia JMI01A 50.543652/18.380131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer