Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów w warsztacie pod Jordanowem. Zdobycie pułapów ilości produkowanych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra FAP. Jordanów należy do miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Ażeby uchronić się od kłopotów z pracą diesla Infiniti, trzeba okresami przedmuchać katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium pod Jordanowa. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Jordanowem zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Samochody korporacji Infiniti charakteryzują się dobrymi sposobami w temacie obniżania poziomu emisji gazów wydechowych. Niemało samochodów w Jordanowem to samochody z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regeneracji. Nierzadko sprawcą zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod skrzydeł Infiniti, jest inne uszkodzenie, dla przykładu: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Lista cen odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Infiniti dla Jordanowa widnieje w części strony poniżej, należy znaleźć na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, albo w laboratorium warsztatu w Jordanowem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jordanowem 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer