Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Józefów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Józefowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Józefów cieszy się sławą z powodu laboratorium trudniącego się naprawianiem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych marki Infiniti. Samochody marki Infiniti wyróżniają się pierwszorzędnymi rozwiązaniami w kwestii obniżenia emisji gazów spalinowych. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą diesla Infiniti, potrzeba okresami czyścić DPF, jest to udostępnione u mechanika pod Józefowa. Prócz niespodzianek turystycznych pod Józefowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Z reguły źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Infiniti, staje się inny defekt, za przykład może posłużyć: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Duża część samochodów osobowych w Józefowie to samochody z silnikiem D-4D posiadające wbudowany DPF, który dopomina się regeneracji. Infiniti to samochody, jakie cieszą się sławą w całym kraju, jednakże zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nierzadko niedoskonałością, z którą biedzą się samochody marki Infiniti, w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Józefowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Przywrócenie wydajności elementów katalizatorów samochodowych w Józefowie dla aut marki Infiniti jest dostępne, albowiem nowa technologia regeneracji zawędrowała do Józefowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Józefowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Józefowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Józefowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Józefowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Józefowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Józefowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Józefowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Józefowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Józefowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Józefowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer