Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Józefów nad Wisłą

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Józefowie nad Wisłą

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, lecz część ta zużywa się, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Józefowem nad Wisłą . Infiniti to pojazdy, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z kwestią z katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Józefowa nad Wisłą . Często sprawcą zdławionego DPF-a, korporacji Infiniti, trafia się inny problem, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti mogą się pochwalić bardzo dobrymi mechanizmami w sferze obniżania poziomu produkcji cząstek stałych. Sporo samochodów w Józefowie nad Wisłą to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany DPF, który musi się oddawać do mycia. Józefów nad Wisłą jest jednym z miast, jakie mają problem w związku, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Infiniti próbuje, zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów. Zdobycie górnych osiągów emisji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Zrewaloryzowanie skuteczności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Józefowie nad Wisłą dla pojazdów marki Infiniti jest osiągalne, bo regeneracja wodna zdołała przybyć do Józefowa nad Wisłą . Cennik odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Infiniti dla Józefowa nad Wisłą można znaleźć poniżej tego tekstu, powinno być można znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Józefowie nad Wisłą

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Józefowie nad Wisłą 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Józefowie nad Wisłą 320
Mycie katalizatora Infiniti w Józefowie nad Wisłą 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Józefowie nad Wisłą 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Józefowie nad Wisłą 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Józefowie nad Wisłą 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Józefowie nad Wisłą 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Józefowie nad Wisłą 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Józefowie nad Wisłą

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer