Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kaliska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kaliskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kaliska odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się płukaniem katalizatorów do aut znanej marki Infiniti. Kaliska należy do miast, które biją na alarm związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, lecz borykają się ze strapieniem z katalizatorami. Prócz atrakcji dla podróżnych w Kaliskiej zlokalizować można laboratoria, parające się czyszczeniem FAP do aut osobowych Infiniti. Aby ustrzec się od komplikacji przy prowadzeniu auta Infiniti, przydaje się co jakiś czas przepalać filtr DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Kaliskiej. Duża część pojazdów w Kaliskiej to samochody z silnikiem TDCI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Zdobycie limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF/FAP. Dobór kompetentnego warsztatu samochodowego w Kaliskiej specjalizującego się w autach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Tabela cennika naprawy filtrów DPF/FAP pochodzących z Infiniti dla Kaliskiej można znaleźć w poniższej sekcji, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi naprawy FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR jak też płukanie DPF FAP dla aut producenta Infiniti, odszukać można w panelu po prawej, jak też w pracowni w Kaliskiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kaliskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kaliskiej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kaliskiej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kaliskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kaliskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kaliskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kaliskiej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kaliskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kaliskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kaliskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaliskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kaliskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaliska Długa KLI01N 53.903622/18.222300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer