Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kamienna Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kamiennej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kamienna Góra znane jest z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów FAP do pojazdów spod skrzydeł Infiniti. Dobranie fachowego warsztatu samochodowego w Kamiennej Górze przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Kamienna Góra należy do miast, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Kamiennej Góry, czemu marka Infiniti usiłuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj usterką, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Infiniti, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Cały szereg pojazdów w Kamiennej Górze to auta z silnikiem TDI mające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga naprawy. Katalizatory trudnią się pracą w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów części. Prócz niespodzianek turystycznych w Kamiennej Górze odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Znanemu producentowi Infiniti nie udało się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Lista cen odnawiania filtrów DPF dedykowanych do Infiniti dla Kamiennej Góry wstawiliśmy w poniższej sekcji, należy odszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Kamiennej Górze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kamiennej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kamiennej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kamiennej Górze 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kamiennej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kamiennej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kamiennej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kamiennej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Kamiennej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Kamiennej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kamiennej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamiennej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kamiennej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamienna Góra Grodztwo Spacerowa KGR01ML 50.783218/16.030371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer