Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kamieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kamieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kamieńsku jest szansa płukania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Infiniti z przyczyny pracy pracowni warsztatu z Kamieńska. Żeby uniknąć problemów w użytkowaniu samochodu Infiniti, potrzeba okazjonalnie przepłukać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Kamieńska. Infiniti to auta, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, ale biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Oprócz rozrywek dla turystów pod Kamieńskiem znaleźć można zakłady, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych Infiniti. Znanej marce Infiniti nie udało się utrzymanie wymaganych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Kamieńsk jest jednym z ośrodków, które mają kłopot związany, z zawartością smogu w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF. Wyszukanie fachowego warsztatu w Kamieńsku specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może być niełatwe, jak również jest żmudne. Niemało samochodów osobowych w Kamieńsku to auta z silnikiem MultiJet posiadające wbudowany DPF, który wymaga mycia. Wykaz cen naprawy katalizatorów pochodzących z Infiniti dla Kamieńska znajduje się poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by znaleźć na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji DPF. Poprawienie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Kamieńsku dla marki Infiniti jest prawdopodobne, bo regeneracja hydrotermiczna trafiła do Kamieńska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kamieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kamieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kamieńsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kamieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kamieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kamieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kamieńsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kamieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kamieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kamieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kamieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieńsk Ściegny Plac Wolności KMS01N 51.204102/19.497709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer