Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kanie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kaniach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten zużywa się, co może rozwiązać płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Kaniami. Diesle znanego koncernu Infiniti znamionują się świetnymi układami w temacie zredukowania emisji spalin. Słynnej marce Infiniti nie udałoby się wytworzenie wymaganych górnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów DPF/FAP. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy współpracę z Kaniami. Niemało pojazdów osobowych w Kaniach to pojazdy z silnikiem CRD mające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez naprawy. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Kaniach znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut Infiniti. Ażeby unikać komplikacji w eksploatacji diesla Infiniti, należy okresowo przepalać filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Kań. Wyszukanie właściwego warsztatu w Kaniach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Znajdź swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Infiniti w Kaniach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Infiniti, znaleźć można na stronie, i w warsztacie samochodowym w Kaniach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kaniach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kaniach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kaniach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kaniach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kaniach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kaniach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kaniach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kaniach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kaniach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kaniach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaniach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kaniach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kanie Warszawska KNE01A 52.137241/20.768009 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer