Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Karczewiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Karczewcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że część ta psuje się, co może rozwiązać naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Karczewcem. Częstą bolączką, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe marki Infiniti, w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator SCR. Infiniti to osobówki, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Filtry FAP pracują w wyjątkowo ciężkim środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Sporo samochodów w Karczewcu to pojazdy z silnikiem HDI posiadające katalizator, który musi się oddawać do mycia. Znanej firmie Infiniti mogłoby nie powieść się utrzymanie niezbędnych do zrealizowania wyników produkcji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów FAP. Prócz rozrywek turystycznych w Karczewcu zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do aut osobowych Infiniti. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Karczewca. Wykaz cen regenerowania filtrów cząstek stałych FAP marki Infiniti dla Karczewca wstawiliśmy poniżej, istnieje możliwość by porównać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi płukania DPF. Odnajdź swojego mechanika, który jest specjalistą od Infiniti w Karczewcu, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Karczewcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Karczewcu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Karczewcu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Karczewcu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Karczewcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Karczewcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Karczewcu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Karczewcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Karczewcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Karczewcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Karczewcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Karczewcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karczewiec Leska POP-RZE23 52.338909/21.954889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer