Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kczewo wyróżnia się z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Infiniti. Katalizatory SCR operują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Kczewo jest jednym z miast, które mają kłopot mający związek, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Kczewa, czemu koncern Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych przez EURO 6, wymaga niezawodnego filtra DPF/FAP. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Kczewa. Żeby uniknąć komplikacji z pracą diesla Infiniti, potrzeba okazjonalnie przeczyścić katalizator, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kczewa. Samochody osobowe i ciężarowe z logo Infiniti chlubią się znakomitymi narzędziami w dziedzinie ograniczenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Infiniti to osobówki, jakie są popularne na całym świecie, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, albo u mechanika w Kczewie. Zregenerowanie wydolności części filtrów DPF/FAP w Kczewie dla pojazdów producenta Infiniti jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja wodna dotarła do Kczewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kczewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kczewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kczewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kczewo Gdańska KWO01N 54.379410/18.313540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer