Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kępno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kępnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kępnie pojawiła się szansa czyszczenia filtrów DPF/FAP do samochodów Infiniti dzięki działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Kępna. Mnóstwo samochodów osobowych w Kępnie to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje czyszczenia. Katalizatory wykonują pracę w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Aby unikać problemów z pracą auta Infiniti, potrzeba okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Kępna. Kępno należy do centrów, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Kępnie przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Typową niedoskonałością, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cen czyszczenia filtrów DPF/FAP z samochodów Infiniti dla Kępna umieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania DPF. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Kępnie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kępnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kępnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kępnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kępnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kępnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kępnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kępnie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Kępnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kępnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kępnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kępnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kępnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kępno Osiedle Odrodzenia Boczna KEP01A 51.289452/17.996080 Wyszukaj
Kępno Kamczatka Władysława Broniewskiego KEP01ML 51.281601/17.986589 Wyszukaj
Kępno Lipowa POP-KEP3 52.242561/21.025949 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer