Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kiełczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kiełczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakże część ta zużywa się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w warsztacie pod Kiełczowem. Osobówki znanej marki Infiniti mogą się pochwalić wybitnymi układami w zakresie zredukowania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe uzyskanie niezbędnych do zrealizowania limitów emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Kiełczowa. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą męczą się osobówki marki Infiniti, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany FAP. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Kiełczowie celującego w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, i jest pracochłonne. Zazwyczaj sprawcą zdławionego katalizatora samochodowego, firmy Infiniti, zdarza się inny defekt, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Filtry DPF chodzą w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwej pracy kompletnych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Kiełczowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Przywrócenie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Kiełczowie dla aut marki Infiniti jest dostępne, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Kiełczowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kiełczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kiełczowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kiełczowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kiełczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kiełczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kiełczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kiełczowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Kiełczowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kiełczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kiełczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiełczowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kiełczowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiełczów Wrocławska KEI01ML 51.139870/17.178129 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer