Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kieźliny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kieźlinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kieźlinach istnieje opcja płukania filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania pracowni warsztatu z Kieźlin. Pojazdy marki Infiniti szczycą się wyjątkowymi sposobami w kwestii redukcji ilości produkowanych spalin. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Kieźlinami odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Infiniti. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Kieźlin. Na ogół powodem zatkanego filtra DPF, ze stajni Infiniti, zdarza się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Standardową słabością, która dotyka auta osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany katalizator. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego świata, ale borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Kieźlinach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być niełatwe, a także jest żmudne. Zregenerowanie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Kieźlinach dla samochodów marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bo nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Kieźlin. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF i regeneracja DPF dla pojazdów Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, i w warsztatowym laboratorium w Kieźlinach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kieźlinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kieźlinach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kieźlinach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kieźlinach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kieźlinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kieźlinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kieźlinach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Kieźlinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kieźlinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kieźlinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kieźlinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kieźlinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kieźliny Księdza Jakuba Jagałły KIZ01A 53.821770/20.508089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer