Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kiszkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kiszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kiszkowie istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Infiniti z racji bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Kiszkowa. Producentowi Infiniti niemożliwe byłoby generowanie wymaganych osiągów poziomu emisji spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Infiniti to diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych. Standardowo podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, firmy Infiniti, bywa inny problem, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Kiszkowie. Odzyskanie górnych limitów zawartości produkowanych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, wymaga niezawodnego FAP-a. Często niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Filtry FAP trudnią się pracą w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF FAP czy płukanie FAP dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu po prawej, czy w laboratorium w Kiszkowie. Taryfikator usług płukania katalizatorów z samochodów Infiniti dla Kiszkowa można znaleźć pod zdjęciem, istnieje możliwość by zweryfikować w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kiszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kiszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kiszkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kiszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kiszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kiszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kiszkowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Kiszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kiszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kiszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiszkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kiszkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiszkowo Dworcowa KSK01N 52.590691/17.256901 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer