Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kłecko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kłecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kłecko słynne jest z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów FAP do pojazdów osobowych ze stajni Infiniti. Znanej korporacji Infiniti nie powiodłoby się wytworzenie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Kłecko jest jednym z miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu w atmosferze, czemu znany producent Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Osobówki spod skrzydeł Infiniti mogą się pochwalić świetnymi metodami w zagadnieniu zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Kłecku znaleźć można zakłady, parające się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Kłecku. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Infiniti, wypada czasem przepłukać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie pod Kłecka. Niemało pojazdów w Kłecku to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez naprawy. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie katalizatorów samochodowych dla aut Infiniti, zlokalizować można na stronie, i w laboratorium w Kłecku. Odzyskiwanie skuteczności elementów filtrów DPF/FAP w Kłecku dla marki Infiniti jest dostępne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Kłecka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kłecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kłecku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kłecku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kłecku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kłecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kłecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kłecku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kłecku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kłecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kłecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kłecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłecko Majdany Ignacego Jana Paderewskiego KEC01A 52.639690/17.425690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer