Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Klembów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Klembowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakże urządzenie to psuje się, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Klembowem. Zdobycie górnych limitów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora. Prócz rozrywek dla turystów pod Klembowem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą FAP do aut osobowych Infiniti. Samochody wytwórcy Infiniti cechują się pierwszorzędnymi patentami w dziedzinie zmniejszenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Klembów jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużą ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Filtry DPF trudnią się pracą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Zazwyczaj bolączką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Infiniti, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Klembowie wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może być nieproste, oraz jest mozolne. Gdyż Infiniti, niczym inne pojazdy potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Klembowie zwrócić uwagę na FAP. Odnowienie wydajności właściwości katalizatorów w Klembowie dla samochodów marki Infiniti jest prawdopodobne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Klembowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Klembowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Klembowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Klembowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Klembowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Klembowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Klembowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Klembowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Klembowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Klembowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Klembowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Klembowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Klembowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Klembów Generała Franciszka Żymirskiego KLM01G 52.405289/21.333750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer