Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kłobuck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kłobucku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, ale moduł ten psuje się, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Kłobuckiem. Diesle spod znaku Infiniti chlubią się bezkonkurencyjnymi układami w zakresie spadku poziomu produkcji zanieczyszczeń. Klasyczną bolączką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle korporacji Infiniti, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Często źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Infiniti, jest inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednakże walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem diesla Infiniti, wypada okazjonalnie czyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kłobucka. Duża część pojazdów osobowych w Kłobucku to auta z silnikiem TDCI posiadające filtr i katalizator, który potrzebuje naprawy. Dobór fachowego zakładu mechaniki w Kłobucku specjalizującego się w autach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Wyszukaj swój zakład, który naprawia samochody marki Infiniti w Kłobucku, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Przywrócenie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Kłobucku dla samochodów marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Kłobucka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kłobucku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kłobucku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kłobucku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kłobucku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kłobucku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kłobucku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kłobucku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kłobucku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kłobucku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kłobucku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłobucku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kłobucku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłobuck Stare Zagórze Generała Juliusza Rómmla KBU01A 50.908520/18.941931 Wyszukaj
Kłobuck Zakrzew Wieluńska POP-KLB2 50.904018/18.927731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer