Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kokotów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kokotowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

W Kokotowie pojawiła się opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Infiniti z przyczyny bytności warsztatowego laboratorium z Kokotowa. Kokotów należy do centrów, które mają kłopot mający związek, z dużą ilością smogu w miejskim powietrzu Kokotowa, czemu słynny koncern Infiniti stara się, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Wyszukanie adekwatnego mechanika samochodowego w Kokotowie celującego w samochodach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. DPF-y złożone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF wypełniają się i potrzebują naprawy, polecamy zatem warsztat z Kokotowa. Mnóstwo samochodów w Kokotowie to samochody z silnikiem diesla posiadający zainstalowany katalizator SCR, który dopomina się regenerowania. Nagminnie sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych, korporacji Infiniti, jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia auta Infiniti, potrzeba czasem przepłukać katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie pod Kokotowa. Lista cen regenerowania filtrów cząstek stałych z Infiniti dla Kokotowa ulokowano poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych. Znajdź warsztat, który naprawia samochody marki Infiniti w Kokotowie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kokotowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kokotowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kokotowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kokotowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kokotowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kokotowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kokotowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Kokotowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Kokotowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kokotowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kokotowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kokotowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kokotów Kokotów 468 KKT010 50.012440/20.084471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer