Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kołbaskowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w mieście Kołbaskowo

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, lecz element ten psuje się, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod . Nagminnie podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej marki Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Prócz niespodzianek turystycznych w zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Infiniti. Kołbaskowo należy do miast, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w powietrzu, czemu znany producent Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat z . Auta ze stajni Infiniti szczycą się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zredukowania ilości produkowanych spalin. Zachowanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą emisji spalin, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz płukanie DPF dla aut Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztatowym laboratorium w . Gdyż Infiniti, niczym inne auta koniecznie potrzebuje do poprawnego działania działających katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w 320
Mycie katalizatora Infiniti w 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołbaskowo Kołbaskowo 330 POP-KLK1 53.335018/14.424470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer